Tagi

Daj znac innymbramka sms era bramka sms era
polska ekipa w gta online
Firma SumerNet instaluje setki kamer, niektóre z nich tak jak ta kamera sucha beskidzka są dostępne publicznie, miłgo oglądania ;)-
polska ekipa gta onlinezzzz

Dojazd

Stomp – Zabrze,Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Stomp - Zabrze - Dom Muzyki i Tańca

Stomp - Zabrze, Zabrze
STOMP występują przy zapełnionych salach na całym świecie: od Hong Kongu po Barcelonę, od Dublina po Sydney. W 1995 roku dali występ  na Akropolu w Atenach. W swojej historii grupa doczekała się niejednej zaszczytnej chwili. Brooms, piętnastominutowy film o zespole, został nominowany do Oscara. Wyróżniono go także podczas Sundance Festival Roberta Redforda oraz wybrano do udziału w Festiwalu Filmowym w Cannes. Wielkim, międzynarodowym hitem okazał się film w reżyserii twórców zespołu – Stomp Out Loud. Obraz otrzymał cztery nominacje Emmy i odebrał statuetkę za Wybitny Montaż Multimedialny. W 2000 roku na prośbę Billa Clintona STOMP dali niezapomniany koncert na schodach Lincoln Memorial. Zaś w 2002 roku na ekrany kin wszedł trójwymiarowy film, zatytułowany Pulse: A Stomp Odyssey, który zdobył 2 prestiżowe nagrody na paryskim festiwalu La Geode.

STOMP to mistrzowie tworzenia niezwykłej muzyki z wykorzystaniem codziennych przedmiotów. Show grupy jest bez wątpienia najbardziej zaskakującym i oryginalnym spektaklem w historii. W zespole pulsuje energia – jest prowokacyjny i nie boi się eksperymentować. Widowisko zostało uhonorowane imponującą ilością nagród: Olivier Award za Najlepszą Choreografię, nowojorską Obie Award oraz statuetką za Najbardziej Wyjątkowe Przeżycie Teatralne. Miarą sukcesu STOMP są rewelacyjne recenzje prasowe i liczne występy w telewizji.

Członkowie STOMP poszukują muzyki w hałasie. W ich rękach szybki, dynamiczny rytm może powstać za pomocą byle przedmiotu – zwykłej miotły, zapalniczki Zippo, czy kosza na śmieci. Widowisko stanowi unikatowe połączenie muzyki, ruchu i komedii wizualnej, wyszukanej, perkusyjnej wirtuozerii z nowatorskim sposobem poruszania. Zadziwia i wywołuje salwy śmiechu. Grupa udowadnia, że nie trzeba kupować wiolonczeli ani fortepianu, żeby tworzyć muzykę, bo ona jest wszędzie. Show nie ma precedensu i w śmiały sposób wykracza poza ramy konwencji.

Muzycy bezustannie udoskonalają swoje umiejętności. Niektóre z występów są bardzo niebezpieczne i  wymagają bezwzględnego, ścisłego zastosowania się wykonawców do wyznaczonej choreografii – takim przykładem jest taniec na beczkach. Show narzuca konieczność posiadania świetnej kondycji przez artystów oraz utrzymania bezustannej czujności, gdyż każdy błąd może zakończyć się kontuzją.

Pomysłodawcy STOMP, Luke Cresswell i Steve McNicholas, współpracują ze sobą od wielu lat. Razem wyreżyserowali wiele reklamówek i skomponowali dużo ścieżek dźwiękowych. W końcu postanowili stworzyć niepowtarzalne, zaskakujące i spektakularne widowisko, w którym rytm jest jedyną muzyką. Za główny cel postawili sobie bawienie, rozśmieszanie i inspirowanie publiczności. O tym, że odnieśli sukces wiedzą wtedy, gdy wychodzący z teatru widzowie próbują grać na każdej rzeczy, którą napotkają na swojej drodze. STOMP pokazuje, że sztuka może powstać gdziekolwiek i z czegokolwiek.
Jeśli obejrzysz STOMP, nigdy więcej nie spojrzysz w ten sam sposób na miotłę, puszkę po napoju, czy kuchenny zlew.


ZAPRASZAMY!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Regulamin imprez organizowanych przez Makroconcert

Organizator:www.makroconcert.pl

Termin imprezy: 11.11.2012, godzina: 18:00 12.11.2012

Miejsce imprezy: Dom Muzyki i Tańca, Gen. De Gaullea 17, Zabrze, Śląskie
Kategoria: Muzyka
Podkategorie: Scena, Muzyka, Wszystko, Widowisko, Inne, Inne, Scena,


Ceny biletów:
    - 170zł, 140zł, 120zł


Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 11/11/2012, godzina: 18:00
KUP BILET - data: 12/11/2012, godzina: 17:00
KUP BILET - data: 12/11/2012, godzina: 20:30

Ocena koncertu Stomp - Zabrze - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca:
7.75 na 10 (Liczba ocen: 1):
Podsumowanie: Polecamy ten koncert.